Electro-Tecktonik
Ders programı ve Ücreti
İletişim

AnaSayfa / Dans Dersleri / Electro - Tecktonik

 

Electro - Tecktonik Dans Kursu Dersleri Dans Hakkında Bilgi


Popping ve Jumping Dersleri :
Electro ( Tecktonik ) Dans , 2001 Yılında Fransada bir Club dansı olarak ortaya çıkmıştır ve gençlerin bir anda tutkusu haline gelmiştir.

yüksek basslı müziklerde oynanıldığı için sert bir dansdır.Tecktonik danstan ayrıca SMDB takımının çıkarttığı Milky Way dansı doğmuştur.

Rus Tecktonik Dansçıların yeni figürler getirmesi ile yeni bir New style oluşturulmuştur ve Tecktonik ismini Electro Dans olarak değiştirmiştir.


Şu an günümüzde Tecktonik tam anlamıyla markalaştırılmış ve Electro dans yeni daha akıcı ve bi o kadarda sert haraketleriyle yerini almıştır Tecktonik dansın.


Milky Way'i bilinen kaynaklara göre ilk SMDB takımından Spoke isimli dansçı çıkartmıştır.

Milky Way, Tektonik'e göre daha yumuşak ve soft bir danstır. Ayrıca Electro dansa daha yakındır.


Bu yüzden çoğu Tecktonik sevdalıları, Electro dansın popüleritesinin artmasına rağmen, Electroya geçmeyip, Tecktonik'te devam etmek istemiştir.

Tecktonik çok sert ve kaba görünmeye başladığı için bu dansçılarda Milky Way'e geçerek, bu danslarına bir nevze devam etmişlerdir.

 

Dans Eğitmenleri: Yiğitcan DAĞILGAN & Bahtiyar ARDİN
2008 yılından beri profesyonel olarak Electro-Tecktonik dansını yapmaktadır. Yanı sıra Popping , Robot , Struttin ,Electro Boggie , Tutting , Shuffle ve Milky way danslarınıda yapmaktadır.

  Electro- tecktonik  

 


Dans Dersi ve Ücreti

ietisim

 


Genel Dans Programı

© Danstüdyo Tüm Hakları Saklıdır 2010