Danstüdyo İletişim

--Danstüdyo Levent

 

Adres: Talatpaşa Caddesi Bacadibi Durağı No:7 Kat:2 Deniz. Apt 1.Levent / İstanbul

Telefon : 0850 304 74 69
Gsm 1 : 0536 946 27 54 ( + Whatsapp )
Gsm 2 : 0539 360 67 17 ( + Whatsapp )

Mail : ilkersahinbas@danstudyo.com - gizemyilmaz@danstudyo.comKroki:
Danstudyo Dans Kursu Harita
Büyütmek için Tıklayın

 


 


Levent Dans Kursu Danstüdyo

1. Levent'te Talatpaşa Caddesi Ortabayır mahallesi üzerinde bulunan ve ulaşımı gerek toplu tasima araçlari, gerekse özel araçlarla kolaylıkla saglanmış bir Dans Kursu olarak Istanbul'un Avrupa Yakası'na kazandırılmıştır.Danstudyo Dans Kursuna aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz:

METRO İLE Levent Dans Kursu Danstudyo ...

- Taksim istikametinden ulaşım:

Danstudyo Dans Kursu, Taksim - Levent metro hattı ile 12 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır.Kanyon Alışveriş Merkezi içinden 1. Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Kanyon AWM çıkışı” olarak yönlendirilmis yürüyen merdivenleri izlenerek alisveris merkezine en kisa yoldan ulasilabilir.
AWM içerisine girdikten sonra B1 katından Gültepe çıkışı kapısından direkt olarak Polo Garage yolu üzerinden yokuşu çıktıktan sonra yol sonundan sol tarafa doğru yürüyerek Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın binası, deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz.

OTOMOBİLLE Levent Dans Kursu Danstudyo ...

- Maslak ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinden ulaşım:

Danstudyo Dans Kursu, 1. Levent Talatpaşa caddesi üzerinde bulundugundan Fatih Sultan Mehmet köprüsü istikametinden gelen araçların köprüyü geçtikten sonra ikinci çıkış olan Levent - Sarıyer çıkışını kullananarak Zincirlikuyu - Beşiktaş istikametine yönelmeleri halindeDanstudyo Dans Kursu Maslak istikametinden gelen Talatpaşa caddesi üzerinde sag kolda görülecektir.

- Besiktas - Zincirlikuyu istikametinden ulaşım:

Bu istikametten gelindiğinde Sağ kolda kalan, Gültepe çıkışından çıkılarak soldaki ayrımdan Büyükdere Caddesi alt geçidi izlenerek Ortabayır Mahallesine Talatpaşa caddesi üzerinden Danstudyo Dans Kursuna Ulaşım Sağlanabilir..

 
-- Danstüdyo Sultangazi

 

Adres: Cebeci Caddesi Okul Durağı 1418 Sokkak No:4 Kat:1 Sultangazi / İstanbul

Telefon : 0850 304 74 69
Mail : info@danstudyo.com


Danstudyo Dans Kursu Sultangazi subesi haritasi
Haritayı Büyütmek için tıklayın


 

© Danstüdyo Tüm Hakları Saklıdır 2010