Yol Tarifi

Levent Dans Kursu Danstüdyo
1. Levent'te Talatpaşa Caddesi üzerinde bulunan ulaşımı gerek toplu tasima araçlari, gerekse özel araçlarla kolaylıkla saglanmış bir Dans Kursu olarak Istanbul'un Avrupa Yakası'na kazandırılmıştır.Danstudyo Dans Kursuna aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz.

ÖZEL ARAÇ:1.Levent Dans Kursu Danstudyo ...

- Besiktas - Zincirlikuyu istikametinden ulaşım:

Büyükdere caddesi üzerinden Maslak istikametine doğru yola çıkınız ve caddeyi düz takip ediniz, Zincirlikuyu mezarlığını geçtikten sonra sol tarafınızda avm lerin bulunduğu bölgeyi görene kadar devam ediniz, 1.levent metro istasyonunu geçtikten sonra önünüze gelen yol ayrımından ( Gültepe, Kağıthane, Etiler ) tabelası takip ediniz, yol tekrar ikiye ayrılacak, yolu ( Gültepe ) tabelasını takip ederek sol'dan devam ediniz. Talatpaşa caddesi alt geçidini bitirdikten sonra Zorlu Holding binası sağınızda kalacak, Trafik ışıklarının bitiminde Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.

- Sarıyer - Maslak istikametinden ulaşım:

Büyükdere caddesi üzerinden Beşiktaş istikametine doğru yola çıkınız ve caddeyi düz takip ediniz, 4.Levent Metro istasyonunu geçtikten sonra sağ tarafınızda Plazaların bulunduğu bölgeyi görene kadar Büyükdere Caddesi üzerinde devam ediniz, önünüze gelen yol ayrımından ( Gültepe, Kağıthane, Sarıyer ) tabelasından sağ doğru giriniz, yol tekrar ikiye ayrılacak, yolu ( Gültepe ) tabelasını takip ederek sağ'dan devam ediniz, Levent199 binası ve Zorlu Holding binası sağınızda kalacak, Trafik ışıklarının bitiminde Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.

METRO:1.Levent Dans Kursu Danstudyo ...
Yenikapı istikametinden ulaşım:

Danstudyo Dans Kursu, Taksim - Levent metro hattı ile 12 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Avm'lerin bulunduğu bölgeye 1.Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Kanyon AVM çıkışı” olarak yönlendirilmis yürüyen merdivenleri izlenerek Kanyon Alışveriş Merkezi içinden en kisa yoldan ulaşabilirsiniz, Kanyon AVM içerisine girdikten sonra B1 katından Gültepe çıkışı kapısından çınız, (Gültepe Levent) tabelasının bulunduğu - Harman sokağı yokuşunu çıktıktan sonra ( Zorlu Holding binası girişini göreceksiniz ) yolun sonundan, sol tarafa doğru yürüyünüz, yolu sol kaldırımdan takip ediniz. Talatpaşa caddesi üzerindenki Trafik ışıklarının bitiminde Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.

- Hacıosman istikametinden ulaşım:

Danstudyo Dans Kursu, Hacıosman - Levent metro hattı ile 10 dakika gibi kisa bir süre içinde ulaşılabilir bir yakınlıktadır. Avm'lerin bulunduğu bölgeye 1.Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “Kanyon AVM çıkışı” olarak yönlendirilmiş yürüyen merdivenleri izlenerek Kanyon Alışveriş Merkezi içinden en kisa yoldan ulaşabilirsiniz, Kanyon AVM içerisine girdikten sonra B1 katından Gültepe çıkışı kapısından çınız, (Gültepe Levent) tabelasının bulunduğu - Harman sokağı yokuşunu çıktıktan sonra ( Zorlu Holding binası girişini göreceksiniz ) yolun sonundan, sol tarafa doğru yürüyünüz, yolu sol kaldırımdan takip ediniz. Talatpaşa caddesi üzerindenki Trafik ışıklarının bitiminde Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.


METROBÜS:1.Levent Dans Kursu Danstudyo ...

Zincirlikuyu Metrobüs durağına kadar hattı takip ediniz, Zincirlikuyu Metrobüs durağında ininiz ve Sarıyer Levent tabelalarını takip ediniz, otobüs duraklarının bulunduğu noktadan Gültepe Kağıthane istikametine giden Minibüs ve iett araçlarına bininiz, Büyükdere caddesi üzerinden ayrıldıktan sonra " BACADİBİ" durağında ininiz. Orkinos balıkçısının karşındaki Ekin Fırın'ın binası, Deniz apartmanı 2.katta Danstudyo Dans Kursuna Ulaşabilirsiniz. Kapıdaki panelden #3 veya #4 ü tuşlayarak Danstudyo Dans Kursuna ulaşabilirsiniz.